دکتر حسین اسماعیلی |هایفوتراپی
هایفوتراپی

هایفوتراپی

هایفوترای چگونه عمل می‌کند؟


هایفوتراپی با استفاده از یک لنز آکوستیک برای متمرکز کردن چندین پرتو انرژی اولتراسوند در قسمت‌های مورد نظر کار می‌کند. این انرژی در عمق بین ۱.۵ تا ۴.۵ میلی‌متری در زیر پوست اعمال می‌شود تا کلاژن و الاستین جدید را تحریک کند. این روش از انرژی حرارتی تخصصی برای تحریک تولید کلاژن استفاده می‌کند. دمای مطلوب که تحریک تولید کلاژن و پروتئین الاستین جدید را شروع میکند باعث آغاز شدن فرایند ترمیم می‌شود.

هایفوتراپی از فناوری تصویربرداری استفاده نمی‌کند یعنی پزشکان نمی‌توانند لایه های پوستی را که تحت درمان قرار می‌گیرد یا اثراتی که پرتوها روی پوست دارند را ببیند. به همین دلیل است که هایفوتراپی به عنوان یک درمان سفت کننده کور پوست شناخته می‌شود چون پزشک نمی‌تواند لایه‌های پوستی تحت درمان و تاثیر آن را ببیند.

نواحی درمانی با استفاده از هایفوتراپی


هایفوتراپی را می‌توان در نواحی مختلف بدن برای تقویت کلاژن و فواید یکسان انجام داد. به این ترتیب جایگزینی برای درمان های تهاجمی است و با ویژگی‌های طبیعی بدن شما هماهنگ است. شما می‌توانید هایفوتراپی را برای بازوها، شکم، پشت، پاها، پهلوها و موارد دیگر انجام دهید. درست مانند نواحی صورت و گردن، هایفوتراپی برای بدن فرایندی به نام انعقاد حرارتی را در ارتباط با تولید کلاژن و انقباض پوست اجرا می‌کند تا نتایجی درخشان را به همراه داشته باشد.

این درمان غیر تهاجمی جدید محبوبیت بالایی دارد چون با سفت کردن پوست یک جایگزین عالی و غیر جراحی برای لیفت صورت است. هایفوتراپی برای به تاخیر انداختن پیری پوست، کانتورینگ و سفت کردن پوست یک درمان ایده آل است.

تماس و مشاوره رایگان : 09360404212

تماس با ما

شما میتوانید در این قسمت با ما در تماس باشید

تلفن:07791001013 - 09360404212 - 09170861374

آدرس: بوشهر - خیابان عاشوری روبروی بانک ملت و هتل یاس طبقه بالای خرازی چشمک مطب دکتر حسین اسماعیلی